HISTORIA FIRMY

Jesteśmy Firmą, która pamięcią sięga końca lat 80tych, początki naszej działalności polegały na naprawie sprzętu chłodniczego typu lodówki, lady chłodnicze, zbiorniki do mleka, sprzęt AGD.

MONTAŻ KLIMATYZACJI, MONTAŻ POMP CIEPŁA i MONTAŻ REKUPERACJI od lat w ArtDOM ! 

Pierwszy punkt Z.H.U Naprawy sprzętu AGD Apolinary Mielczarski znajdował się w Koninie, po kilku latach działalności w czasach gdy sprzęt AGD się naprawiało zamiast wyrzucało – firma przeniosła się do Ślesina. W latach 90tych w Koninie było conajmniej kilkanaście punktów naprawy w/w sprzętu, przeprowadzka siedziby firmy do Ślesina była więc paradoskalnie szansą na większy rozwój i tak się właśnie stało. Pierwszy Punkt w Ślesinie znajdował się na ul. Żwirki i Wigury, drugi większy również na tej samej ulicy – tóż obok, mieszkańcy miasta Ślesin pewnie pamiętają naszą drugą siedibę w Ślesinie gdyż tam pracowaliśmy dla Was prawie 10 lat.

Początek lat 2000 to nawiązanie współpracy z wieloma znamymi i cenionymi na polskim rynku procudentami urządzeń grzewczych i AGD takimi jak: Biawar, Elterm, Kospel, Zelmer. Początkowo nasza firma zajmowała się głównie serwisowaniem urządzeń na żecz producentów jak i klientów indywidualnych. od 2005r systematycznie zaczeliśmy poszerzać naszą ofertę również o usługi montażu sprętu AGD, chłodniczego jak i systemów grzewczych.

 

Rok 2007 to przeniesienie siedziby do nowego większego lokalu w Ślesinie na ul. Kościelnej 4 – wraz z przenosinami do oferty dołączył montaż systemów klimatyzacji i wentylacji. W oparciu o duże doświadczenie w serwisowaniu tych urządzeń, ich montaż był dla nas oczywisty. Z biegiem przybywania inwestycji, firma zaczęłą zatrudniać opiekunów projektów i handlowców oraz rozbudowywać struktury aby podnosić jakość świadczonych usług. Ulica Kościelna 4 jest szczególna dla nas, ponieważ to tu dołączyli do nas: Justyna Kaczmarek, Daria Pietrzak, Aleksandra Szyszyńska, Maciej Łechtański – są to nasze koleżanki/koledzy, którym zawdzięczamy tysiące zadowolnych klientów – jesteście z nami do dziś ! Dziękujemy 🙂

 

 Kościelna, to również czas pojawienia się nas w internecie: strona internetowa, sklep internetowy, platforma dla klientów biznesowych.

Zaledwie cztery lata po przeniesieniu się do lokalu na ul. Kościelną, musieliśmy podjąć decyzję o kolejnej zmianie lokalizacji. Tym razem zobaczyć mogliśmy się z Państwem na ul. Krótkiej – decyzja ta wymuszona była rozwojem firmy i potrzebami magazynowymi gdyż to już tu pracowało z nami ponad 20 osób. Na ul. Krótkiej rozpoczęła się też sprzedaż hurtowa systemów klimatyzacji, wentylacji i akcesoriów montażowych do nich, to tutaj nabraliśmy wiatru w żagle !

To na ulicy Krótkiej również dołączyli do nas tak wspaniali doradcy, którzy również są z nami do dziś. Niestety w tym czasie pożegnaliśmy również w ostatniej drodzę Pana Krzysztofa Mielczarskiego – brata założycieła firmy, który pracował znami od zawsze… Ulica Krótka to również sukcesja pokoleniowa i przejęcia sterów firmy przez syna Apolinarego – Michała Mielczarskiego, młode pokolenie kierunkowało rozwój firmy już od ul. Żwirki i Wigóry – wdrożenie nowych działań firmy to głównie zasługa Pana Michała, z wykorzystaniem praktyki i wiedzy taty.

Króka 10 to również czas poważnych decyzji, w 2016r zapadła ta najważniejsza czyli budowa własnej nowej siedziby przedsiębiorstwa – dziś możemy więc Was gościć w nowoczesnej i przede wszystkim własnej, komfortowej siedzibie – ogrzewanej oczywiście Pompą Ciepła 🙂

Przez lata budowaliśmy potencjał – obecnie zatrudniamy prawie 50 osób, tworzymy zgrany i młody zespół, który nie boi się podejmowania nowych wyzwań. Osiągneliśmy wiele sukcesów i z czystym sumieniem możemy pochwalić się iż jesteśmy LIDEREM w sprzedaży i montażu Pomp Ciepła Panasonic w POLSCE !

Obecnie posiadamy 15 brygad montażowych, własny serwis – który jest czynny dla Państwa także w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy. Wykwalifikowany dział doradców handlowych z ogromnym doświadczeniem na plecach, nowoczesny salon sprzedaży w którym mogą Państwo zobaczyć i dotknąć urządzeń na żywo. Nie korzystamy z podwykonawców i ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania!

byliśmy z Wami 30 lat temu,

jesteśmy z Wami teraz

do zobaczenia za 20 lat !

Zajmujemy się wentylacją od 1994r !

Mamy własnych projektantów z niezbędnymi uprawnieniami

Posiadamy weekendową infolinie techniczną do kontaktu z serwisem w weekend

Oferujemy możliwość zobaczenia wybranych klimatyzatorów, pomp ciepła oraz rekuperatorów w naszym shoowroom!

Współpracujemy z najlepszymi markami i zaopatrujemy się u sprawdzonych od lat dostawców

Mamy 16 własnych brygad montażowych – nie korzystamy z podwykonawców

Własny magazyn pomp dostępnych od ręki

Posiadamy własny serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny

Bierzemy pełną odpowiedzialność za swoje działania i posiadamy polisę OC na ponad milion złotych