1982

Początek działalności

Apolinary Mielczarski otwiera "Serwis AGD i chłodnictwo Mielczarski" w Koninie. Dziś montujemy ponad 300 pomp ciepła rocznie

1992

Założenie firmy w Ślesinie

Firma otwiera pierwszą siedzibę w Ślesinie, pod adresem Żwirki i Wigury 24. Działalność mieści się w lokalu składającym się z zaledwie 2 pomieszczeń.

1999

Powstaje marka "ArtDOM"

Apolinary Mielczarski z śp. Krzysztofem Mielczarskim firmie ZHU Naprawa AGD i urządzeń chłodniczych nadają nazwę ArtDOM.

2004

Pierwszy montaż systemu klimatyzacji

ArtDOM instaluje pierwszy system klimatyzacji w Domu Aukcyjnym Adam's w Poznaniu (1 jednostka zewnętrzna i 5 jednostek wewnętrznych).

2008

Pierwszy montaż pompy ciepła

ArtDOM montuje pierwszą pompę ciepła Nibe-Biawar ,która zastępuje kocioł na ekogroszek w domu w Ślesinie, o pow. 200m2. Pompa działa do dziś!

2016

Najmocniejsza pompa ciepła

W Saint-Gobain w Kole ArtDOM instaluje system ogrzewania i chłodzenia hali produkcyjnej w oparciu o pompę ciepła o łącznej mocy 424kW!

2017

Oficjalny dystrybutor urządzeń marki Nilan

ArtDOM zostaje dystrybutorem marki Nilan, która od ponad 40 lat produkuje i udoskonala urządzenia wentylacyjne i technologie pomp ciepła.

2018

Tytuł ProPartner Panasonic

ArtDOM otrzymuje od koncernu Panasonic specjalne, indywidualne wyróżnienie dla najlepszych instalatorów pomp ciepła Panasonic.

2019

Oficjalny dystrybutor regionalny Bosch

Grupa Bosch przyznaje ArtDOM tytuł oficjalnego dystrybutora regionalnego, który zaopatruje instalatorów z całej Wielkopolski.

2019

Zaproszenie do Korei Południowej

Koreański Gigant wyróżnia firmę ArtDOM zaproszeniem na spotkanie najlepszych instalatorów LG z Polski.

2020

Spotkanie ProPartnerów

Panasonic zaprasza ArtDOM na spotkanie, ProPartnerów z Polski, na Teneryfie.

2021

Autoryzowany serwis Rotenso

Japoński koncern elektroniczny wprowadza do swojej oferty nowoczesne pompy ciepła, a ArtDOM zostajem jego autoryzowanym serwisem.

2021

Nowa siedziba ArtDOM

Przenosimy się do nowej siedziby w Koninie, ul. Ślesińska. Nowe budynki biurowe, magazyn, największy w regionie showroom !