Budując swój dom lub remontując mieszkanie, należy zadbać o szereg czynników, które będą rzutować na komfort i bezpieczeństwo domowników. Wszystkim inwestorom pragnącym stworzyć bezpieczną, ekologiczną i komfortową przestrzeń dla siebie i bliskich mamy przyjemność zaprezentować usługi firmy ArtDOM – lidera dostarczającego zaawansowanych rozwiązań do domów prywatnych, obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych i biurowych. Nasza działalność skupia się wokół systemów wentylacyjnych, rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła. Jarocin to jedno z miast, na terenie którego świadczymy nasze usługi.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele w Twoim życiu mogą zmienić nowoczesne systemy!

Siedziba firmy: ArtDOM – Serwis, ul. Krótka 10, 62-561 Ślesin
tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl

 

 

  Nowoczesna wentylacja – Jarocin i okolice

  Sprawny system wentylacji jest niezbędnym elementem każdego budynku. Jego zadaniem jest dostarczanie do wszystkich pomieszczeń świeżego powietrza i usuwanie powietrza zużytego. W budynkach wznoszonych według obowiązujących w światowym budownictwie standardów klasyczne urządzenia wentylacyjne wzbogacane są o rekuperatory. Jarocin – to właśnie tutaj możesz zamówić usługę zaprojektowania i montażu zaawansowanego systemu dostosowanego do projektu Twojego domu oraz indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz cały typoszereg central nawiewno- wywiewnych z odzyskiem poprzez wymienniki krzyżowe, przeciwprądowe, obrotowe lub glikolowe. Znaczna część wysokiej klasy urządzeń jest poszerzonych o funkcję dogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń lub posiada wbudowaną pompę ciepła. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz nie tylko oddychać pełną piersią, ale również zredukować do minimum comiesięczne rachunki.

  Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do montażu wentylacji (Jarocin). ArtDOM świadczy kompleksowe usługi obejmujące projektowanie, montaż, serwisowanie założonych systemów.

  Sprawny montaż klimatyzacji Jarocin – ujarzmij pogodę!

  Standardem w nowoczesnych budynkach staje się klimatyzacja. Jarocin – osoby mieszkające na terenie wielkopolskiej miejscowości mogą skorzystać z naszych usług montażu klimatyzacji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego proponujemy wyłącznie wysokiej klasy urządzenia pozwalające w intuicyjny sposób sterować temperaturą pomieszczeń. W naszym katalogu wyróżnić możemy klimatyzatory marek takich jak Daikin, Samsung, Panasonic, Gree czy Mitsubishi.

  ArtDOM – kompleksowo dla domu i firmy

  Dlaczego warto wybrać właśnie nasze systemy wentylacji? Jarocin to miejsce, gdzie koncentrują się działania cenionej przez klientów i przedstawicieli branży budowlanej firmy ArtDOM. Nasze przedsiębiorstwo od ponad 30 lat dostarcza klientom prywatnym i firmom kompleksowych, zaawansowanych rozwiązań spełniających rygorystyczne normy. Wieloletnie doświadczenie wsparte jest nieustannym rozwojem i poszerzaniem kompetencji. Z dumą możemy pochwalić się zgranym zespołem wykwalifikowanych fachowców elastycznie reagujących na potrzeby klientów. W 2015 roku wprowadziliśmy program opieki nad Twoją inwestycją dający Ci jeszcze większą kontrolę nad stanem Twojej inwestycji. Współpracując właśnie z nami, pozostajesz w stałym kontakcie „opiekunem” czuwającym nad Twoim domem.