Artdom od przeszło trzech dekad dostarcza, instaluje i serwisuje systemy oraz urządzenia wentylacyjne, klimatyzatory i pompy ciepła na terenie Wrześni i okolic.

Nasze ekipy instalatorskie codziennie realizują fachowe montaże w mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych, przemysłowych, w biurach oraz w lokalach gastronomicznych i usługowych na terenie powiatu wrzesińskiego.

Doświadczony personel pomaga inwestorom i wykonawcom w doborze optymalnych rozwiązań do realizacji wytycznych projektowych i oczekiwań użytkowników.

Siedziba firmy: ArtDOM – Serwis, ul. Krótka 10, 62-561 Ślesin
tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl

  Lepsza wentylacja i niższe koszty ogrzewania

  Jakość i czystość powietrza to coraz ważniejszy parametr dla inwestorów i właścicieli nieruchomości. Nowoczesne systemy wentylacyjne coraz częściej budowane są przy zastosowaniu urządzeń mechanicznych wymuszających ruch zalegających mas powietrza. Wybór odpowiednich urządzeń do budowy tego typu instalacji to szansa na sprawną wymianę i oczyszczanie mas powietrza w pomieszczeniach oraz redukcję kosztów ogrzewania. Artdom to jeden z bardziej doświadczonych dostawców, instalatorów i serwisantów systemów wentylacji mechanicznej.</p >

  Firma specjalizuje się w montażu wentylacji mechanicznej oraz urządzeń do rekuperacji, w tym central wentylacyjnych i rekuperatorów docentralnych montowanych w miejscu kratek wentylacyjnych. Dzięki urządzeniom marek takich jak Frapol i Nilan w przypadku rekuperacji centralnej oraz Blauberg i Prana stosowanych do rekuperacji powietrza w mieszkaniach, obiektach zabytkowych, modernizowanych i małych biurach, możliwy jest montaż nowoczesnej wentylacji we wszystkich obiektach we Wrześni i regionie.

  Dlaczego warto zainwestować w rekuperację?

  Rekuperacja, czyli urządzenia do wentylacji mechanicznej wyposażone w wymiennik ciepła mają sporo zalet w porównaniu do tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej. Przede wszystkim umożliwiają skuteczną wymianę powietrza bez strat energetycznych. Oznacza to, że:
  • zanieczyszczone powietrze jest regularnie usuwane z pomieszczeń,
  • ciepło ze zużytego powietrza jest odzyskiwane i ogrzewa świeże filtrowane powietrze nawiewane do pomieszczeń,
  • powietrze w pomieszczeniach jest oczyszczane z zawieszonych w nim drobnoustrojów i zanieczyszczeń,
  • układ wentylacji nawiewa świeże powietrze tak skutecznie, jak podczas wietrzenia,
  • świeże powietrze jest tak samo filtrowane zimą i latem, podczas gdy wydajność wentylacji grawitacyjnej latem znacznie spada.

  Klimatyzacja do mieszkań i pomieszczeń komercyjnych - Września

  Oprócz wentylacji mechanicznej, rekuperatorów i pomp ciepła, Artdom dostarcza i zajmuje się montażem urządzeń do klimatyzacji. Firma współpracuje z renomowanymi producentami, klimatyzatorów do mieszkań, urządzeń typu split i systemów klimatyzacji, takim jak: Sevra, Rotenso, Gree, Bosch, Samsung i Mitsubishi. Szybki montaż klimatyzacji we Wrześni i w okolicach gwarantują fachowe ekipy instalatorskie Artdom. Jednocześnie firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń i nieprzerwany dostęp do materiałów eksploatacyjnych, w tym filtrów powietrza. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu doboru klimatyzatorów idealnych dla Ciebie.