MONTAŻ KURTYN POWIETRZNYCH
MONTAŻ NAGRZEWNIC POWIETRZA

Oferujemy Państwu szeroki zakres kurtyn i nagrzewnic powietrzych. Pracujemy z najlepszymi markiami na polski rynku: Aermec, Sonniger, FlowAir oraz VTS. Ponadto posiadamy w ofercie produkty marki Ferono, która charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Nagrzewnice powietrza do współpracy z Pompami Ciepła to niskotemperaturowe odbiorniki ciepła o dużej wydajności grzewczej. Wybierając nagrzewnice klimakonwektorowe do Pomp Ciepła zyskują Państwo niezwykle tani w eksploatacji system grzewczy oraz możliwość chłodzenia obiektu. Należy mieć na uwadzę fakt, iż każda oferowana przez nas Pompa Ciepła posiada funkcję chłodzenia cieczy w uładzie hydraulicznym – dzieki czemy podając zimną wodę do nagrzewnic klimakonwektorowych w okresie letnim oraz ciepłą w okresie zimowym, uzyskają Państwo odpowiedni komfort cieplny w swoim obiekcie przez cały rok. 

Oferujemy nagrzewnice powietrza zarówno zimnę jak i ciepłe – zimne do współpracy z :
– Pompami Ciepła i agregatami wody lodowej
– Kotłami stałopalnymi
– Nagrzewnice z wbudowanyom komorą spalania ( kotłem gazowym )

Kurtyna powietrzna to urządzenie, które stawia trwałą i skuteczną przegrodę powietrza, włącza się automatycznie dzięki włącznikowi krańcowemu lub magnetycznemu natychmiast po otwarciu drzwi, dzięki wydajnym wentylatorom ciepłe powietrze z wnętrza budynku nie wydostaje się na zewątrz – znacząco poprawia to efektywność systemu grzewczego w obiektach, które wymagają szerokich – dużych drzwi jak np hale magazynowe, markety, warsztaty itp. Należy mieć też na uwadze fakt iż kurtyna powietrzna to urządzenia wymagane przepisami sanitarnymi.

 

Dla wysokich hal zalecamy również zastosować dystryfikatory powietrza, których zadaniem jest sprowadzenie ciepłego powietrza, nagromadzonego w szczycie dachu hali do podłogi i stopniowe wyrównanie temperatury pomieszczenia.

Nagrzewnice klimakonwektorowe to skuteczny i szybki system chłodniczy i grzedwczy dla obiektów przemysłowych. Polecany zdecydowanie do pomieszczeń magazynowych, warsztatoowych itp. System ten posiada wiele przewag nad tradycyjnym ogrzewaniem podłogowym. 

 

Jako lokalna firma oferujemy montaż kutyn powietrznych i montaż nagrzewnic powietrza w Koninie, Kaliszu czy Gnieznie. Będąc blisko autostrady A2 świadczymy również usługi montażu kurtyn powietrznych w Łodzi czy Poznaniu jak i Bydgoszczy. 

Dlaczego warto ZAUFAĆ NASZYM NAGRZEWNICĄ i NAM

Zajmujemy się wentylacją od 1994r !

Mamy własnych projektantów z niezbędnymi uprawnieniami

Posiadamy weekendową infolinie techniczną do kontaktu z serwisem w weekend

Oferujemy możliwość zobaczenia wybranych klimatyzatorów, pomp ciepła oraz rekuperatorów w naszym shoowroom!

Współpracujemy z najlepszymi markami i zaopatrujemy się u sprawdzonych od lat dostawców

Mamy 16 własnych brygad montażowych – nie korzystamy z podwykonawców

Własny magazyn pomp dostępnych od ręki

Posiadamy własny serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny

Bierzemy pełną odpowiedzialność za swoje działania i posiadamy polisę OC na ponad milion złotych

Katalogi do pobrania:

SONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy specjalistami w zakresie nagrzewnic powietrza oraz kurtyn powietrznych.
Marka Ferono to czołowy producent urządzeń oraz akcesoriów z branży HVAC. Cechy wyróżniające markę Ferono, to doskonała jakość oraz nowoczesna technologia oferowanych produktów.
Firma FLOWAIR to znany ekspert w ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio- i wielkokubaturowych. Z pasją kreują i dostarczają na rynek nowatorskie i kompleksowe rozwiązania grzewczo-wentylacyjne, a ich droga to liczne innowacje produktowe!

W skład bogatej oferty produktów Aermec, z asortymentem obejmującym ponad 300 dostępnych pozycji, wchodzą agregaty wody lodowej, pompy ciepła, klimakonwektory, centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, klimatyzatory komfortu, systemy VRF, urządzenia do odzysku ciepła, agregaty dachowe i wiele innych.

VTS Group jest producentem zaawansowanych technicznie urządzeń dla branży HVAC. Wykorzystuje innowacyjne technologie w obszarach badań projektowych produkcji i logistyki. Oferuje wysoko standaryzowane urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne oraz grzewcze.
W Polsce VTS dostarcza min. centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne – VENTUS VVS i VENTUS Compact, kurtyny powietrzne – WING nagrzewnice wodne – VOLCANO. Jakość produktów, cena oraz czas dostawy – to główne elementy strategii rozwoju firmy.

Wybrane realizacje:

Skontaktuj się z naszymi handlowcami aby poznać naszą ofertę >>

Daria Pietrzak
tel. +48 601 090 898
Marta Grzybowska
tel. +48 607 940 580
Maciej Łechtański
tel. +48 781 979 488
Maciej Kucharski
tel. +48 603 197 408