Folie grzewcze

Szukasz nowoczesnego, niezawodnego, oszczędnego i komfortowego systemu grzewczego? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – folie grzewcze Red Snake.

System grzewczy Red Snake oparty jest na niezwykle cienkich foliach (0,45 mm). Ich elementem grzejnym jest tkanina złożona z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake są niemal bezawaryjne i można z powodzeniem wykorzystywać je zarówno jako podstawowe źródło ogrzewania, jak i dogrzewanie punktowe.

Folie grzewcze to brak grzejników

Folia grzewcza może zostać zamontowana w suficie lub w podłogach, dzięki czemu nie trzeba już montować grzejników, które często nie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Folie grzewcze to brak kotła grzewczego i kłopotów z kominem

Folie grzewcze nie wymagają kotłowni, pieca CO i komina, a także rozbudowanej sieci ogrzewania w budynku. To rozwiązanie wygodne i proste w obsłudze.

Folie grzewcze to ekonomiczne rozwiązanie

Nowoczesne folie grzewcze zużywają o połowę mniej prądu, niż tradycyjne grzejniki elektryczne. W przypadku podłączenia do własnej instalacji fotowoltaicznej oszczędność jest jeszcze większa. Niezależne strefy grzewcze pozwalają dostosowywać ogrzewanie do aktualnych potrzeb osób przebywających w budynku.

Folie grzewcze to prosta instalacja i całkowita automatyzacja

Stosując folie grzewcze, nie musimy przejmować się uzupełnianiem wody w sieci centralnego ogrzewania czy odpowietrzaniem grzejników. System Red Snake jest praktycznie bezobsługowy.