Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel. +48 63 270 39 07
biuro@artdomserwis.pl

Biuro obsługi klienta

Maciej Łechtański
tel. +48 781 979 488
m.lechtanski@artdomserwis.pl

Anna Florczyk:
tel. +48 697 008 217
a.florczyk@artdomserwis.pl

Daria Pietrzak
tel. +48 601 090 898
d.pietrzak@artdomserwis.pl

Arkadiusz Janiak
tel. +48 603 197 408
a.janiak@artdomserwis.pl

Płatności

Klaudyna Mielczarska
+48 603 319 373
k.mielczarska@artdomserwis.pl

Księgowość

Anna Jagodzińska
+48 603 043 076
a.jagodzinska@artdomserwis.pl

Marketing

Marcin Chojenka 
marketing@artdomserwis.pl

Kariera

rekrutacja@artdomserwis.pl

Obsługa Firm i Instalatorów, zakupy hurtowe

Arkadiusz Janiak
+48 603 197 408
a.janiak@artdomserwis.pl

Wyposażenie Gastronomii

Aleksandra Szyszyńska
+48 63 270 39 07 wew.22
a.szyszynska@artdomserwis.pl

Kotły EKCO

Apolinary Mielczarski
+48 603 171 381

East Europe Montage and Offers

Tomasz Grądziel
+48 603 133 003

Kierownik Brygad Monterskich - Klimatyzacja i Wentylacja

Rafał Kaszuba
+48 601 594 492
r.kaszuba@artdomserwis.pl 

Kierownik Brygad Monterskich - Pompy Ciepła

Artur Mielczarski
+48 601 406 326
artur.mielczarski@artdomserwis.pl 

AGD - Części i Sprzedaż

Aleksandra Szyszyńska
+48 63 27 03 907 wew. 22
a.szyszynska@artdomserwis.pl

Serwis

Rafał Kaszuba
+48 601 594 492
r.kaszuba@artdomserwis.pl 

Weekendowa infolinia techniczna (S.O.S.)
+48 601 840 597

Masz pytania, potrzebujesz oferty ?

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, pytań, ofert cenowych prosimy o kontakt z osobami z danego działu lub prosimy o wypełnienie formularza – po zapoznaniu się z zapytaniem skontaktujemy się z Państwem lub przygotujemy ofertę.

Oddział Ślesin:
 ArtDOM – Serwis
ul. Krótka 10, 62-561 Ślesin

Oddział Konin:
 ArtDOM – Serwis
ul. Ślesińska 7B, 62-510 Konin

tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl