Zobacz kogo aktualnie szukamy:

MAGAZYNIER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1) prowadzenie dokumentacji magazynowej
2) realizacja zadań w oparciu o system erp
3) prowadzenie inwentaryzacji okresowych i doraźnych
4) przyjmowanie i wydawanie towarów
5) dbałość o porządek w magazynie

WYMAGANIA / CZEGO OCZEKUJEMY:
– doświadczenie w pracy magazynowej
– znajomość obsługi komputera
– mile widziana znajomość systemów erp (subiekt gt)
– niekaralność
– sumienność, systematyczność oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę

OFERUJEMY:
– Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
– Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jeśli nie znalazłeś / znalazłaś ogłoszenia dla siebie wyślij nam CV na adres: rekrutacja@artdomserwis.pl

Nie zapomnij o dopisku:”Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”