Projektujemy skuteczne instalacje grzewcze i wentylacyjne oraz doradzamy inwestorom jak zoptymalizować koszty ogrzewania i utrzymania instalacji tego typu.

Zachęcamy do konsultacji z naszym działem sprzedaży w celu dobrania odpowiedniej technologii do modernizacji istniejących budynków, jak i do projektu instalacji w nowych inwestycjach.

Siedziba firmy: ArtDOM – Serwis, ul. Krótka 10, 62-561 Ślesin
tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl

  Firma Artdom od dziesięcioleci zajmuje się serwisem i instalacją urządzeń do wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji pomieszczeń. Współpracujemy z producentami najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na polskim rynku. Nasze instalacje poprawiają jakość powietrza i ogrzewają tysiące metrów kwadratowych pomieszczeń na terenie Koła i okolic.

  Pompy ciepła, coraz częściej instalowane w budynkach w Kole

  Nowoczesne instalacje grzewcze w energooszczędnych budynkach na terenie Koła i okolic coraz częściej korzystają z pomp ciepła jako głównego lub wspomagającego źródła ciepła. Jednocześnie projekty instalacji grzewczych i wentylacji w planowanych i powstających inwestycjach są modernizowane pod kątem optymalizacji oczyszczania i odzysku energii z nawiewanego do pomieszczeń powietrza. Artdom dostarcza i serwisuje na terenie Koła i okolic pompy ciepła produkcji:
  • Hitachi,
  • Nilan,
  • Panasonic.

  Wysoka sprawność energetyczna pomp ciepła oraz możliwość zestawienia ich z urządzeniami do odzysku energii z wymienianego zużytego powietrza takimi jak rekuperatory umożliwia budowę wydajnych i energooszczędnych układów ogrzewania. Dodatkową zaletą układów tego typu jest sprawna filtracja i oczyszczanie powietrza tłoczonego do pomieszczeń.

  Nowoczesna wentylacja - Koło

  Nowoczesne materiały budowlane umożliwiają wznoszenie budynków o niezwykle wysokim poziomie izolacyjności. W związku z tym w konstrukcjach tego typu często stosuje się systemy wentylacji wspomagane mechanicznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zredukować ilość szachtów wentylacji grawitacyjnej i znacznie poprawić dystrybucję powietrza w budynku. Szczelne budynki sprzyjają zaleganiu we wnętrzu zużytych mas powietrza, w których rozwijają się niebezpieczne dla zdrowia ludzi mikroorganizmy, w tym bakterie, grzyby i roztocza. Montaż wentylacji wspomaganej mechanicznie umożliwia szybką wymianę mas zużytego powietrza oraz odzyskanie energii zużytej na jego ogrzanie.

  Firma Artdom realizuje montaż wentylacji na terenie Koła. Dzięki doświadczeniu i sprawnym zespołom instalatorskim jesteśmy liderem wentylacji w Kole i okolicach.

  Dobra klimatyzacja w Kole? Gdzie kupić?

  Artdom to jeden z najbardziej doświadczonych dostawców klimatyzatorów na terenie Koła i okolic. Firma od lat 90-tych zajmuje się montażem klimatyzacji i serwisem urządzeń. Warto pamiętać, że okresowe czyszczenie wentylacji i klimatyzacji oraz wymiana filtrów powietrza znacznie podnosi jakość i czystość powietrza, wpływa pozytywnie na samopoczucie i zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii, podrażnień i infekcji górnych dróg oddechowych. Zachęcamy do konsultacji z pracownikami naszej firmy na temat montażu klimatyzatorów na ternie Koła i okolic. Oferujemy urządzenia umożliwiające poprawę komfortu w każdym pomieszczeniu. Jednocześnie świadczymy usługi w ramach serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego oferowanych klimatyzatorów oraz dostarczamy filtry powietrza i inne materiały eksploatacyjne.