Klimatyzacja Toruń

Szukasz profesjonalnego i kompleksowego wsparcia w zakresie klimatyzacji i wentylacji, rekuperacji czy pomp ciepła?

Firma ArtDOM od ponad 30 lat specjalizuje się w realizacji usług na najwyższym poziomie, obejmujących sprzedaż, montaż i serwis tego rodzaju systemów. Systemy, którymi się zajmujemy to m.in. wentylacja, rekuperacja czy klimatyzacja. Toruń i okolice to jeden z obszarów naszego działania.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, sprzęt od wiodących producentów oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Siedziba firmy: ArtDOM – Serwis, ul. Ślesińska 7, 62-510 Konin
tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl

  KLIMATYZACJA TORUŃ I OKOLICE - ZADBAJ O JAKOŚĆ POWIETRZA!

  Wysokiej jakości system wentylacji mechanicznej to skuteczny sposób na zapewnienie dopływu świeżego powietrza do budynku i bezpieczne odprowadzenie powietrza zużytego. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy elementy systemu wentylacyjnego pochodzące od najlepszych marek, wyróżniające się trwałością i pozwalające uzyskać zgodne z normami bezpieczeństwa parametry.

  Firma ArtDOM oferuje szeroki wachlarz usług: od fachowego doradztwa, przez przygotowanie profesjonalnego projektu instalacji, aż po montaż wentylacji. Toruń i okolice to jeden z obszarów, na którym zajmujemy się również serwisowaniem sprzętu, czyszczeniem wentylacji oraz pomiarem skuteczności działania całego systemu. Znajdziesz u nas rozwiązania stworzone z myślą o osobach prywatnych, poszukujących wentylacji do domu lub niewielkiego biura, jak też rozbudowane i zaawansowane systemy wentylacyjne przeznaczone do większych inwestycji czy instytucji publicznych. Do wyboru są tradycyjne systemy bazujące na wentylatorach lub centrale wentylacyjne. Gwarancja zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortowego i bezobsługowego użytkowania to cechy, które posiadają nasze systemy wentylacji. Toruń i okolice to jeden z obszarów, na którym wykonujemy nasze usługi.

  Odpowiednio dobrana do potrzeb klimatyzacja zapewnia optymalne warunki domownikom lub pracownikom. Nowoczesne klimatyzatory pozwalają regulować w pożądany sposób temperaturę powietrza oraz skutecznie poprawiać jego jakość przez zastosowanie różnego rodzaju filtrów. Korzystając z wysokiej jakości klimatyzacji, dbasz nie tylko o komfort, ale także o zdrowie.

  Używamy sprzętów wiodących marek jak np. Bosch, Samsung, Mitsubishi czy Rotenso, co gwarantuje wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Posiadamy w ofercie urządzenia komercyjne i pokojowe, przeznaczone zarówno do dużych budynków czy hal produkcyjnych, jak i do niewielkich biur czy prywatnych mieszkań. Znajdziesz u nas klimatyzatory typu split o zróżnicowanej mocy oraz systemy multi-split. Możesz wybierać spośród estetycznych modeli kasetonowych, ściennych, konsolowych i przenośnych. Oferujemy fachowy montaż klimatyzacji — Toruń i okolice to jeden z obszarów, na którym działamy. Zapewniamy profesjonalny serwis, przygotowanie projektu i doradztwo.

  mKlimatyzacja Gree Sevra AUX Inventor Haier klimy z montażem

  REKUPERATORY - OSZCZĘDNOŚĆ I CZYSTE POWIETRZE DLA MIESZKAŃCÓW TORUNIA

  Rekuperacja to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na odzyskiwanie energii z odprowadzanego z pomieszczenia zużytego powietrza — ze względu na swoje liczne zalety cieszy się obecnie stale rosnącą popularnością. Prostą metodą na uzyskanie znaczących oszczędności, a także na skuteczną kontrolę jakości powietrza w pomieszczeniu są rekuperatory. Toruń i okolice to jeden z obszarów naszego działania, na którym nasi klienci mogą liczyć na nasze usługi. W ich ramach wykonujemy prace związane z wentylacją z odzyskiem ciepła, która jest doskonałą opcją dla osób cierpiących na alergie czy preferujących ekologiczny styl życia.

  W naszej ofercie znajdziesz systemy rekuperacji centralnej z różnymi rodzajami wymienników ciepła oraz urządzenia decentralne, czyli montowane zamiast kratek wentylacyjnych rekuperatory. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomoc przy wyborze produktów, montaż i serwis.

  Klimatyzacja Gree Sevra AUX Inventor Haier klimy z montażem

  NOWOCZESNE I ENERGOOSZCZĘDNE ogrzewanie - TORUŃ DOBRZE NAS ZNA!

  Pompa ciepła to nowoczesny sposób na ogrzanie budynku, a także podgrzanie wody użytkowej i chłodzenie pomieszczeń w upalne dni. Wyróżnia się wysoką efektywnością i niskimi kosztami eksploatacji, dlatego przypadnie do gustu wymagającym klientom poszukującym optymalnego połączenia wydajności i oszczędności.

  Mamy dla Ciebie pompy ciepła od wiodących marek (Panasonic, Hitachi oraz Nilan), cechujące się najwyższą jakością, niezawodnością i bezobsługowością. Zapewniamy profesjonalny montaż i usługi serwisowe świadczone przez doświadczoną i wykwalifikowaną ekipę.

  W naszej ofercie znajdziesz systemy rekuperacji centralnej z różnymi rodzajami wymienników ciepła oraz urządzenia decentralne, czyli montowane zamiast kratek wentylacyjnych rekuperatory. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomoc przy wyborze produktów, montaż i serwis.