Jednym z najważniejszych etapów poprzedzających oddanie budynku do użytku jest wyposażenie go w sprawny system wentylacji, pompy ciepła, klimatyzatory i, coraz częściej, również rekuperatory.

Włocławek – wszystkim mieszkańcom miasta i okolic mamy przyjemność zaprezentować usługi firmy ArtDOM. Sprawdź, czym z powodzeniem od 30 lat się zajmujemy i wprowadź swój dom w nowoczesność!

 

Siedziba firmy: ArtDOM – Serwis, ul. Krótka 10, 62-561 Ślesin
tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl

 

  Rekuperatory i systemy wentylacji – Włocławek wybiera ArtDOM!

  Sprawdzona, nowoczesna wentylacja? Włocławek i okoliczne miejscowości mogą korzystać z usług naszej firmy specjalizującej się w projektowaniu i montażu systemów wentylacyjnych. Nasza bogata oferta obejmuje między innymi centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła, rekuperatory (Włocławek), kurtyny powietrzne oraz zaawansowane wentylatory dla przemysłu. Proponowana przez nas wentylacja z odzyskiem ciepła przyniesie Ci potrójne korzyści: zapewni sprawną wymianę powietrza, pozwoli zredukować comiesięczne rachunki za energię oraz sprawi, że Twój dom będzie mógł poszczycić się mianem budynku ekologicznego.

  Stwórz klimat w swoim domu: klimatyzatory Włocławek

  Upalne lata stają się coraz bardziej uciążliwe? Najwyższa pora uniezależnić się od zmiennej pogody! Nowoczesna klimatyzacja (Włocławek) pozwoli Ci wygodnie sterować temperaturą panującą we wszystkich pomieszczeniach. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę klimatyzacji kasetonowej (tzw. sufitowej), systemu Split oraz Multi Split, urządzenia kanałowe oraz systemy VRV o bezkompromisowej jakości.

  Nowoczesne pompy ciepła – Włocławek i okolice

  Inwestorzy szukający komfortowego ogrzewania generującego niskie koszty eksploatacji coraz częściej decydują się na pompy ciepła. We Włocławku nie jest inaczej: nasza firma oferuje fachowy montaż energooszczędnych urządzeń pozwalających na efektywne ogrzanie budynku, podgrzanie wody użytkowej i obniżenie temperatury pomieszczeń w wyjątkowo upalne dni. Niemal bezobsługowe, niezawodne pompy marek takich jak Panasonic, Hitachi oraz Nilan doskonale sprawdzą się w nowoczesnych budynkach wznoszonych według rygorystycznych standardów.

  ArtDOM – sztuka codziennego życia

  Doskonale wiemy, że podczas tworzenia domu, swojego własnego miejsca na ziemi, nie można iść na kompromisy i zadowalać się półśrodkami. Firma ArtDOM jest odpowiedzią na potrzeby inwestorów pragnących stworzyć przyjazną, komfortową i bezpieczną przestrzeń do życia. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące między innymi projektowanie systemów wentylacji, zakładanie pomp ciepła, serwis urządzeń, montaż klimatyzacji. Włocławek to jeden z obszarów, na którym realizujemy projekty. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy chętnie zaproponują najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania i zajmą się przeprowadzeniem montażu instalacji od etapu jej projektowania, poprzez założenie, na skontrolowaniu jej działania i serwisie kończąc. Co ważne, swoje usługi kierujemy nie tylko do klientów prywatnych, ale również przedstawicieli firm planujących modernizację czy budowę swoich obiektów.

  Klimatyzacja do mieszkań i pomieszczeń komercyjnych - Września

  Oprócz wentylacji mechanicznej, rekuperatorów i pomp ciepła, Artdom dostarcza i zajmuje się montażem urządzeń do klimatyzacji. Firma współpracuje z renomowanymi producentami, klimatyzatorów do mieszkań, urządzeń typu split i systemów klimatyzacji, takim jak: Sevra, Rotenso, Gree, Bosch, Samsung i Mitsubishi. Szybki montaż klimatyzacji we Wrześni i w okolicach gwarantują fachowe ekipy instalatorskie Artdom. Jednocześnie firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń i nieprzerwany dostęp do materiałów eksploatacyjnych, w tym filtrów powietrza. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu doboru klimatyzatorów idealnych dla Ciebie.