ArtDOM to firma od ponad 30 lat specjalizująca się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów klimatyzacji i wentylacji, a także rekuperatorów, pomp ciepła czy urządzeń dla gastronomii.

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i korzystanie ze sprzętu od najlepszych marek to gwarancja zgodności z wymaganymi prawem normami, wieloletniego użytkowania i niezawodności. Sprawdź naszą ofertę i kompleksowe usługi świadczone na terenie Bydgoszczy i okolic.

Siedziba firmy: ArtDOM – Serwis, ul. Krótka 10, 62-561 Ślesin
tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl

  Nowoczesna wentylacja — Bydgoszcz i okolice

  Wentylacja jest niezbędna w każdym budynku — to dzięki niej możliwe jest uzyskanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza, doprowadzanie do pomieszczeń powietrza świeżego i usuwanie zużytego. Od sprawnie działającej wentylacji mechanicznej zależy m.in. zapewnienie wymaganych prawem parametrów gwarantujących bezpieczeństwo w takich obiektach jak placówki edukacyjne, instytucje państwowe czy centra handlowe.

  W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wentylacji. Oferujemy montaż wentylacji (Bydgoszcz i okolice to jeden z obszarów działania firmy ArtDOM), fachowe wsparcie przy wyborze produktów, przygotowanie projektu i kompleksowe doradztwo. Zajmujemy się także czyszczeniem i serwisowaniem sprzętu. Nasze systemy wentylacji, które wykonujemy na terenie miasta Bydgoszcz i okolic, bazują na elementach pochodzących od wiodących producentów, co zapewnia niezawodność oraz długoletnie i komfortowe użytkowanie.

  Klimatyzacja Bydgoszcz: fachowy montaż i serwis

  Wysokiej jakości klimatyzacja pozwala zapewnić optymalną temperaturę powietrza w pomieszczeniu, zarówno latem, jak i w chłodniejsze dni. Nowoczesne klimatyzatory Bydgoszcz to także skuteczny sposób na poprawę jakości powietrza — innowacyjne modele wyposażone są w różnego rodzaju filtry, pomagające w pozbyciu się zanieczyszczeń. To doskonałe rozwiązanie do domu lub do firmy, w której liczy się zarówno komfort, jak i zdrowie pracowników.

  W firmie ArtDOM stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego pracujemy na sprzęcie znanych i cenionych marek. W naszej ofercie znajdziesz propozycje od takich producentów jak Bosch, Mitsubishi, Rotenso oraz Samsung, wyróżniające się najwyższą jakością i bezawaryjnością. Przygotowaliśmy systemy przeznaczone do użytku na powierzchniach o różnej wielkości i odmiennym zastosowaniu. Zapraszamy klientów zainteresowanych systemami klimatyzacji do hal przemysłowych lub dużych biurowców, a także tych poszukujących rozwiązań do prywatnych domów i mieszkań. Dbamy nie tylko o funkcjonalność, lecz również o estetykę. Dlatego oferujemy szeroki wybór modeli o atrakcyjnym wyglądzie, doskonale wpisujących się w nowoczesną przestrzeń biurową lub mieszkalną. Wśród naszych usług znajdziesz sprzedaż, montaż klimatyzacji (Bydgoszcz i okolice to obszar naszego działania) oraz ich profesjonalny serwis.

  Energooszczędne rekuperatory - Bydgoszcz dobrze nas zna!

  Wentylacja z odzyskiem ciepła to modne i nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na poczynienie dużych oszczędności oraz zadbanie o przyszłość środowiska naturalnego. Rekuperacja umożliwia odzyskiwanie energii uchodzącej wraz z odprowadzanym z pomieszczenia zużytym powietrzem. Jest zatem opcją wyjątkowo energooszczędną, a przy tym wydajną i efektywną. Sprawdzi się doskonale w przypadku alergików, ponieważ pozwala skutecznie kontrolować jakość powietrza i pozbywać się zanieczyszczeń.

  Przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości systemy rekuperacji centralnej z różnymi modelami wymienników ciepła. Posiadamy też elementy umożliwiające zastosowanie rekuperacji decentralnej — nowoczesne rekuperatory do montażu w miejsce kratek wentylacyjnych.

  Pompy ciepła - innowacyjne ogrzewanie dla mieszkańców Bydgoszczy

  Szukasz nowoczesnego sposobu na ogrzanie budynku, który łączyłby oszczędność, skuteczność i wygodną eksploatację? Takim rozwiązaniem jest pompa ciepła, dzięki której nie tylko skutecznie ogrzejesz budynek, ale też podgrzejesz wodę użytkową czy obniżysz temperaturę powietrza w ciepłe dni. Zastosowanie pompy ciepła pozwala uzyskać wyjątkowo niskie koszty eksploatacji, przy zachowaniu imponującej efektywności. Warto dodać, że urządzenie to jest bezobsługowe, zatem eksploatacja jest nie tylko tania, lecz również w pełni komfortowa.

  W ofercie firmy ArtDOM znajdziesz pompy ciepła pochodzące od sprawdzonych producentów, takich jak Panasonic, Nilan oraz Hitachi. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania, przeprowadzimy fachowy montaż oraz zapewnimy szybki i sprawny serwis.