Najlepsze systemy wentylacji, klimatyzacja, pompy ciepła i rekuperatory – Strzelno

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele w Twoim życiu mogą zmienić nowoczesne systemy!

Siedziba firmy: ArtDOM – Serwis, ul. Krótka 10, 62-561 Ślesin
tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl

 

 

 

  Ważnym etapem prac przygotowujących budynek do zamieszkania czy użytkowania w innym celu jest wyposażenie go w sprawne systemy wentylacyjne, ogrzewanie, klimatyzację. Szukając optymalnych rozwiązań dla swojej inwestycji, nie warto iść na ustępstwa. Firma ArtDOM wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających osób stawiających na rozwiązania najwyższej klasy. W naszej ofercie znajdują się innowacyjne urządzenia zauważalnie podnoszące komfort codziennego życia: klimatyzatory, rekuperatory, systemy wentylacji i pompy ciepła. Strzelno to jeden z obszarów, na których od lat prowadzimy kompleksową działalność adresowaną dla klientów prywatnych oraz firm. Sprawdź naszą ofertę i zaproś nowoczesność do swojego domu!

  Wentylacja Strzelno – ujarzmij żywioł

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dużą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu Twojego gospodarstwa domowego odgrywają systemy wentylacji? Strzelno – mieszkańcy tej miejscowości coraz częściej korzystają z naszych usług, skutecznie poprawiając standard swojego życia. Projektowane, a następnie montowana przez nas wentylacja (Strzelno) pozwala na sprawną wymianę powietrza, kontrolowanie klimatu panującego w pomieszczeniach oraz minimalizowanie strat energii. Systemy będą jeszcze bardziej wydajne, jeśli wzbogacisz je o energooszczędne, ekologiczne rekuperatory. Na terenie miasta Strzelno i w jego okolicach montujemy wyłącznie najwyższej klasy urządzenia, począwszy od popularnych, sprawdzonych modeli marek Gree i Retenso, po zaawansowane technologicznie klimatyzatory z logo Samsunga i Mitsubishi. W naszej ofercie możemy wyszczególnić między innymi centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła, kurtyny powietrzne oraz zaawansowane wentylatory dla przemysłu. Oferujemy nie tylko montaż wentylacji (Strzelno), ale również jej projektowanie i serwisowanie.

  Klimatyzacja Strzelno – dla komfortu w każdą pogodę

  Zdecydowana większość inwestorów stawiających swoje domy czy inne obiekty decyduje się na montaż klimatyzacji. Strzelno to jeden z obszarów, na których swoje usługi świadczy ArtDOM – lider dostarczający zaawansowanych technologicznie rozwiązań pozwalających w wygodny sposób kontrolować temperaturę we wszystkich pomieszczeniach. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego korzystamy z klimatyzatorów produkcji czołowych, uznanych marek, takich jak Sevra, Bosch, Mitsubishi, Gree, Rotenso. Dbamy o to, aby montowane przez nas klimatyzatory były nie tylko maksymalnie funkcjonalne, wydajne i energooszczędne, ale również dopracowane pod kątem estetycznym.

  ArtDOM – rozwiązania skrojone na miarę Twojego domu

  ArtDOM jest zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy od ponad 30 lat dostarczają klientom najnowocześniejszych rozwiązań, dzięki którym dom staje się bezpieczną, przyjazną i ciepłą przystanią. W swojej pracy jesteśmy perfekcjonistami. Każdym zleceniem zajmujemy się od początku do końca. Dzięki samodzielnemu projektowaniu systemów według rygorystycznych standardów i oczekiwań zleceniodawcy, osobistemu montażowi, kontrolowaniu pracy urządzeń i serwisowi mamy gwarancję, że efekty naszej pracy są w pełni satysfakcjonujące dla nas i klienta.