Rotenso

Firma Rotenso dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania oparte o wysokowydajną i energooszczędną technologię Inverterową.

Klimatyzacja do obiektów mieszkalnych

Rotenso przygotowało ofertę dopasowaną nie tylko do obiektów komercyjnych, ale również do obiektów mieszkalnych – dla klientów indywidualnych. Proponowana przez firmę Rotenso klimatyzacja do domu obejmuje urządzenia ścienne, kasetonowe i konsolowe, które różnią się nie tylko zasięgiem działania i mocą, ale również preferowanym miejscem montażu. W trosce o najwyższy komfort przyszłych użytkowników, przygotowane zostały także modele przenośne, dzięki którym położenie urządzenia może być zmieniane zgodnie z potrzebami.

Klimatyzacja domowa to rozwiązanie istotne nie tylko dla wygody mieszkańców, ale również ich zdrowia. Specjalnością Rotenso jest osuszanie i oczyszczanie powietrza w domu, dlatego proponują dedykowany system, wyposażony w szereg filtrów. Przy ich pomocy zostaną usunięte wszelkie zanieczyszczenia, w tym chemiczne, alergeny, a także pleśń.

Pobierz katalog:


Klimatyzatory ścienne

Urządzenia Rotenso stanowią połączenie walorów funkcjonalnych z wizualnymi. Nie tylko zapewniają odpowiednie ochłodzenie pomieszczenia, ale również dopasowywują się do obowiązującej aranżacji wnętrza. W ofercie gama estetycznych modeli, wyróżniających się zaawansowaną technologią oraz wyjątkowym designem. W zależności od typu urządzenia mogą być wyposażone w programator czasowy, pamięć ustawiania żaluzji, a także dodatkowe rozwiązania podwyższające komfort użytkowania. Doskonałym przykładem jest model Furai, który zachwyca eleganckim wyglądem, a także wykorzystaniem przejrzystego wyświetlacza LCD oraz pozłacanych lameli odpornych na niekorzystne działanie wilgoci.

Modele w ofercie:

  • Orea
  • Lunar
  • Furai
  • Core
  • Imoto
  • Enos
  • Sole
  • Ukura
  • Kasi

Klimatyzatory przenośne

Często inwestycja w urządzenia, które ochładzają pomieszczenia w całym domu jest zbyt kosztowna. Dlatego doskonałym rozwiązaniem są klimatyzatory przenośne, których położenie można zmieniać według indywidualnych potrzeb. Wyróżnia je również minimalistyczny design, aby urządzenie zawsze dopasowało się do aranżacji wnętrza. Kompaktowy rozmiar sprawia również, że nie przytłaczają one innych elementów znajdujących się w pomieszczeniu.

Klimatyzatory przenośne dostępne sąw dwóch podstawowych liniach – ZICO oraz GIRU. Są to wysokowydajne urządzenia wyposażone w takie funkcje, jak pamięć ustawienia żaluzji i autorestartu, autodiagnozę, a także filtr elektrostatyczny. Dla zwiększenia komfortu eksploatacji, zostały one wzbogacone o zdalne sterowanie przy pomocy pilota bezprzewodowego, znajdującego się w standardowym wyposażeniu.


Klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzator kasetonowy TENJI dzięki czterem wylotom powietrza rozprowadza je po pomieszczeniu bardzo efektywnie. Najczęściej montowany jest w przestrzeni podwieszonego sufitu w salach konferencyjnych, biurach, hotelach czy restauracjach. Kompaktowa i zwarta konstrukcja oraz wbudowany wewnątrz jednostki moduł zasilająco-sterujący oferuje bezproblemowy montaż i serwisowanie urządzenia. Dzięki nowoczesnej płycie sterującej oraz sprężarce klimatyzator może pracować w funkcji chłodzenia i grzania nawet, gdy temperatura zewnętrzna spadnie do -15 °C.