Jesteśmy specjalistami w dziedzinie wentylacji, budowy ekologicznych i ekonomicznych układów ogrzewania i klimatyzacji w budynkach jednorodzinnych, biurowych i wielorodzinnych. Działamy na terenie Słupcy i okolic.

Od lat dostarczamy inwestorom i właścicielom modernizowanych budynków optymalne rozwiązania umożliwiające znaczną poprawę komfortu wewnątrz pomieszczeń, oczyszczanie i skuteczną wymianę powietrza oraz redukcję kosztów ponoszonych na ogrzewanie mieszkań, domów, biur i budynków firmowych. Nasza firma projektuje instalacje grzewcze, układy wentylacji i klimatyzacji.

Realizujemy projekty według wytycznych zewnętrznych projektantów i dobieramy technologię, która jednocześnie umożliwia realizację wszystkich oczekiwań klientów.

Napisz do nas!

  Dobra wentylacja do domu i firmy w Słupcy

  Konstrukcje nowoczesnych budynków wymagają zastosowania skutecznych systemów wentylacyjnych. Coraz częściej na terenie powiatu słupeckiego buduje się domy energooszczędne i pasywne, w których dla uzyskania właściwych parametrów wymiany powietrza konieczne jest mechaniczne wspomaganie wentylacji grawitacyjnej. Co więcej, szereg nowych projektów zakłada wykorzystanie wspomagania mechanicznego wentylacji połączonego z wydajnymi wymiennikami ciepła umożliwiającymi odzyskanie energii z usuwanego z pomieszczeń zużytego podgrzanego powietrza.

  W celu uzyskania optymalnej jakości powietrza i redukcji kosztów ogrzewania, projektujemy i instalujemy systemy wentylacji ze stacjami centralnymi w postaci nowoczesnych i wydajnych rekuperatorów. To coraz częściej wybierane rozwiązanie do wentylacji i ogrzewania pomieszczeń przez klientów w Słupcy i okolicach.

  Montaż pomp ciepła w Słupcy coraz popularniejszy

  Doskonałym sposobem na budowę skutecznego, zautomatyzowanego, ekologicznego i niemal bezobsługowego systemu ogrzewania nowych i modernizowanych budynków jest instalacja pomp ciepła. Artdom projektuje i realizuje projekty instalacyjne tego typu z wykorzystaniem wszystkich dostępnych na rynku technologii. Dzięki współpracy z producentami najlepszych urządzeń tego typu, firma może zaprojektować i wykonać optymalny system grzewczy dla każdego nowopowstającego i modernizowanego budynku.

  Z naszych doświadczeń wynika, że pompa ciepła to coraz częściej stosowane źródło ciepła w nowych budynkach na terenie Słupcy i okolic. Zachęcamy do kontaktu z technikami Artdom, aby sprawdzić jakie oszczędności przynosi instalacja pompy ciepła w budynku na terenie Słupcy i okolic.

  Klimatyzacja do firmy i domu w Słupcy

  W dobie globalnego ocieplenia, którego skutki są coraz bardziej odczuwalne z każdym rokiem, rośnie zainteresowanie instalacją klimatyzacji zarówno w domach i mieszkaniach, jak i obiektach komercyjnych, w tym w restauracjach i sklepach. Skuteczny klimatyzator to nie tylko niższa temperatura latem, urządzenia tego typu mogą być również wyposażone w skuteczne filtry, które znacznie oczyszczają nawiewane do wnętrza powietrze.

  Artdom dostarcza zaawansowane układy klimatyzacji i wentylacji, klimatyzatory typu split oraz urządzenia przenośne, idealne do zastosowania w mieszkaniach bez możliwości montażu urządzeń na zewnątrz. Współpracujemy z producentami, takimi jak: Bosch, Mitsubishi, Daikin, Sevra, Samsung, Gree czy Rotenso.