Każdy budynek porównać można do organizmu składającego się z wielu organów zapewniających mu sprawne działanie. Do nadrzędnych elementów, od których zależy komfort codziennego życia w domu, zaliczyć możemy klimatyzatory, rekuperatory i pompy ciepła. Kalisz – wszystkim mieszkańcom tej miejscowości z wielką satysfakcją prezentujemy ofertę firmy ArtDOM – lidera zajmującego się tworzeniem, montażem, serwisowaniem i sprzedażą innowacyjnych systemów i urządzeń skutecznie podnoszących jakość codziennego życia.

Siedziba firmy: ArtDOM – Serwis, ul. Krótka 10, 62-561 Ślesin
tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl

 

  Klimatyzacja Kalisz – nowa definicja komfortu

  Trudno nie zauważyć, że klimat panujący w naszej szerokości geograficznej z roku na rok się zaostrza. Skutkiem coraz cieplejszych okresów letnich jest wzrost sprzedaży klimatyzatorów. ArtDOM pomoże Ci stworzyć w Twoich czterech ścianach optymalne warunki niezależnie od wartości wskazywanej przez termometr. Montowane przez nas klimatyzatory (Kalisz) łączą w sobie intuicyjną, bezproblemową obsługę z maksymalną efektywnością pracy. Dbamy o to, aby urządzenia, które staną się częścią aranżacji Twoich wnętrz, doskonale współgrały z najświeższymi trendami w designie. Interesuje Cię sprawny, fachowy montaż klimatyzacji? Kalisz i okolice to jeden z obszarów, na których świadczymy nasze usługi.

  Nowoczesna wentylacja: Kalisz wybiera ArtDOM

  Podstawowym elementem wpływającym na komfort życia i bezpieczeństwo domowników jest sprawna wentylacja. Kalisz – to właśnie tutaj firma ArtDOM oferuje usługi projektowania, montażu i serwisowania innowacyjnych systemów wentylacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom świadomych osób pragnących żyć według ekologicznych standardów, wzbogaciliśmy ofertę o nowoczesne rekuperatory (Kalisz) będące niezbędnym elementem domów energooszczędnych i pasywnych.

  Dlaczego warto wybrać nasze systemy wentylacji? Kalisz, Bydgoszcz, Toruń, Koło… ArtDOM działa na terenie całego województwa wielkopolskiego. Każdy kontrahent nawiązujący z nami współpracę otrzymuje gwarancję kompleksowej obsługi na wszystkich etapach prac, począwszy od stworzenia optymalnego projektu, poprzez montaż instalacji, na serwisowaniu i pomiaru skuteczności działania kończąc. Nie uznajemy półśrodków – stosowane części i urządzenia dostarczane są przez wiodących, uznanych w branży producentów.

  ArtDOM – współpracuj z najlepszymi

  Chcesz nawiązać współpracę z rzetelnym podwykonawcą, który zaprojektuje, a następnie wykona system klimatyzacji w wymarzonym domu? Szukasz firmy, która oferuje fachowy i szybki montaż wentylacji? Kalisz – mieszkańcy wielkopolskiej miejscowości mogą skorzystać z kompleksowych usług naszej firmy. ArtDOM od ponad trzydziestu lat dostarcza najbardziej wymagającym klientom zaawansowanych rozwiązań pozwalających mieszkać wygodniej, płacić mniej za rachunki i żyć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Zespół ekspertów kompleksowo zadba o Twój dom, biuro czy każdy inny budynek. Zajmujemy się tworzeniem, sprzedażą i serwisowaniem najnowocześniejszych systemów dopasowanych do konkretnych założeń architektonicznych obiektu oraz spełniających rygorystyczne normy. Mieszkańców Kalisza zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który przedstawi szczegóły oferty.