Nowoczesna technologia wykorzystywana w budownictwie skutecznie podnosi komfort codziennego życia, pozwala zmniejszyć wysokość comiesięcznych opłat i zredukować ilość szkodliwych związków uwalnianych do atmosfery. Z myślą o wszystkich wymagających inwestorach pragnących wyposażyć budynek w zaawansowane systemy powstał ArtDOM – firma oferująca wentylację, pompy ciepła, systemy wentylacji oraz klimatyzatory. Gniezno to jeden z obszarów, na których od lat prowadzimy kompleksową działalność. Nasza praca skupia się nie tylko na sprzedaży produktów, ale również ich montażu i serwisowaniu. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Siedziba firmy: ArtDOM – Serwis, ul. Krótka 10, 62-561 Ślesin
tel.: 63 / 27 03 907
Email: biuro@artdomserwis.pl

  Wentylacja, klimatyzacja, pompy ciepła – Gniezno wybiera ArtDOM

  Odpowiednia wentylacja jest gwarancją oddychania czystym powietrzem. Jej rolą jest dostarczenie odpowiedniej ilości świeżego powietrza do wszystkich pomieszczeń oraz wyrzut powietrza zużytego zgodnie z obowiązującymi normami i założeniami inwestora. ArtDOM specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych systemów spełniających rygorystyczne normy i odpowiadających najnowszym standardom w światowym budownictwie. Gdzie montujemy systemy wentylacji? Gniezno – niezależnie od tego, czy szukasz nowoczesnych systemów do domu, czy chcesz zamówić sprawny system do biura albo hali produkcyjnej, możesz mieć pewność, że trafiłeś pod dobry adres. Oferowana przez ArtDOM wentylacja (Gniezno) jest projektowana, a następnie montowana przez wysokiej klasy specjalistów. Montaż wentylacji w Gnieźnie proponowany przez ArtDOM jest najlepszym dowodem na to, że sprawnie i dobrze może oznaczać niedrogo.

  Rekuperatory (Gniezno) – ekologiczne rozwiązania

  Częścią innowacyjnych systemów wentylacyjnych są rekuperatory. Gniezno – to między innymi na terenie tego miasta świadczymy swoje usługi. Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w rekuperator? Specjaliści nie pozostawiają wątpliwości – odzyskiwanie części zużytego, odprowadzanego z pomieszczenia powietrza jest sprawdzonym sposobem na niemałe oszczędności w okresie zimowym, kiedy ogrzewamy mieszkania oraz letnim, kiedy intensywnie korzystamy z klimatyzacji. Możesz mieć pewność, że koszt inwestycji w rekuperator szybko zwróci się w postaci zaskakująco niskich rachunków.

  Komfort w każdą pogodę: montaż klimatyzacji Gniezno

  Klimatyzacja staje się już powszechnie obowiązującym standardem. Dzięki sprawnemu systemowi możesz regulować temperaturę panującą w domu, biurze, sklepie czy innym budynku, zapewniając przebywającym wewnątrz osobom maksymalny komfort cieplny niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Klimatyzatory (Gniezno) montowane przez nasz zespół charakteryzują się szerokim zakresem funkcjonalności, nowoczesnymi rozwiązaniami i intuicyjnym sterowaniem. Co ważne, szeroka gama funkcji i bezawaryjność idą w parze z designem idealnie współgrającym z trendami dominującymi w modnych wnętrzach. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów, dlatego oferujemy wyłącznie klimatyzatory z ofert czołowych, uznanych w branży producentów – Mitsubishi, Sevra, Bosch, Samsung, Gree oraz Rotenso.

  Klimatyzacja do mieszkań i pomieszczeń komercyjnych - Września

  Oprócz wentylacji mechanicznej, rekuperatorów i pomp ciepła, Artdom dostarcza i zajmuje się montażem urządzeń do klimatyzacji. Firma współpracuje z renomowanymi producentami, klimatyzatorów do mieszkań, urządzeń typu split i systemów klimatyzacji, takim jak: Sevra, Rotenso, Gree, Bosch, Samsung i Mitsubishi. Szybki montaż klimatyzacji we Wrześni i w okolicach gwarantują fachowe ekipy instalatorskie Artdom. Jednocześnie firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń i nieprzerwany dostęp do materiałów eksploatacyjnych, w tym filtrów powietrza. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu doboru klimatyzatorów idealnych dla Ciebie.