Wiercenie
w betonie
social social

Tanie i skuteczne rekuperatory LG

12

Wymiennik ciepła oparty na wysokiej wydajności:

Nasza firma ArtDOM-Serwis posiada w swojej ofercie nowoczesną jednostkę wentylacyjną, która charakteryzuje się wysokim współczynnikiem odzysku ciepła. Odzysk ten następuje w wyniku odebrania energii od ciepłego powietrza przez powietrze zasysane z zewnątrz. Istotą tego procesu jest to , iż wymiana ta następuje bez mieszania się tych dwóch strumieni powietrznych.

wymiennik-ciepla

Możliwość współpracy z klimatyzacją:

  • Rekuperator LG (ecoV) daje możliwość instalacji urządzeń wentylacji z klimatyzacją, wówczas rekuperacja jest częścią systemu klimatyzacji.
  • Otrzymanie takiej konfiguracji jest możliwe za pomocą sterowników dwóch typów :
    – PQRCVSL0
    – PQRCVSL0QW

wspolpraca-z-klimatyzacja

 

Skuteczny system wymiany powietrza (jednostka ecoV):

Jednostka rekuperacyjna oddziela strumień powietrza zanieczyszczonego od strumienia powietrza świeżego, które jest nawiewane z zewnątrz. Pozwala to utrzymanie na zadanym poziomie pożądanych parametrów powietrza na wlocie do pomieszczenia wentylowanego. Zużyte powietrze jest bardziej skuteczne dzięki użyciu wentylatora typu sirocco, co w połączeniu z filtracją strumieni powietrza daje komfort osobom przebywającym w pomieszczeniach.

system-wymiany-powietrza

Technologia E.S.P.
(liniowa kontrola ciśnienia dyspozycyjnego)

Ilość ciśnienia dyspozycyjnego zmienia się w zależności od długości kanałów wentylacyjnych, jest to realizowane dzięki zastosowaniu wentylatora BLDC. Sterownik ma za zadnie utrzymywanie ciśnienia na zadanym poziomie przez co otrzymujemy bardziej elastyczny proces testowy.

technologia-esp

Tryb szybkiej wentylacji:

W wyniku tego trybu następuje intensyfikacja przepływu strumienia objętości powietrza zanieczyszczonego i świeżego. Jednocześnie układ pozwala na uniknięcie podciśnienia w pomieszczeniach, co zdarza się w przypadku systemów konwencjonalnych.

tryb-szybkiej-wentylacji

Kontrola stężenia CO2 w powietrzu:

Czujnik CO2 pozwala na mierzenie stężenia dwutlenku węgla w pomieszczeniach. Wówczas gdy stężenie CO2 zostanie przekroczone (podawane w ppm- części milionowe) , zostaje uruchomiona centralka wentylacyjna ecoV i otrzymujemy świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

 

 

Zapraszamy do naszego sklepu online