Wiercenie
w betonie
social social

Nowe Pompy Ciepła Panasonic

np0
POMPA CIEPŁA POWIETRZE WODA SERII AQUAREA

Firma ArtDOM-Serwis posiada w swojej ofercie pompy ciepła powietrze – woda z serii Aquarea do zastosowań w dużych obiektach jak i w domach jednorodzinnych. Zakresy chłodzenia i ogrzewania są na tyle duże (3kW-16kW) , że można dobrać odpowiednią pompę z tej serii do każdego układu. Seria tych pomp nadaje się do zastosowania w zabudowie budynków modernizowanych jak i nowych. Pompy Aquarea oprócz niskich kosztów eksploatacyjnych charakteryzuje się niską szkodliwością dla otaczającego nas środowiska.

np1

Wysoka klasa energetyczna A++

Urządzenie charakteryzuje się wysoką klasą energetyczną A++, nowoczesną konstrukcją przez co zwiększa się lepsza wydajność i wartość oraz zaawansowanym sterowaniem. Łatwą obsługę zapewnia podświetlany wyświetlacz 3,5 cala oraz menu w 10 językach (EN, FR, DE, IT, ES, CZ, PL, SW, NO, DK).

Istotne funkcje pompy ciepła serii Aquarea
oferowane przez firmę Panasonic :

Wysoka wydajność pozwala na zaoszczędzenie energii nawet przy ujemnych temperaturach. Pompa Aquarea wchodzi w skład systemów ogrzewania nowej generacji. Głównymi zastosowaniami są ogrzewanie/ chłodzenie pomieszczeń w budynku oraz wytwarzanie ciepłej wody użytkowej. Jednostka typu monoblok o mocy 5 kW ma współczynnik na poziomie 5,08, czyli z 1 kW mocy elektrycznej otrzymuje się 5,08 kW mocy cieplnej. Możliwość sterowania przez telefon komórkowy oraz szeroki wybór zbiorników CWU w naszej ofercie.

Pompa ciepła Aquarea Panasonic obniża wydatki na ogrzewanie do 80 % w porównaniu z grzejnikami elektrycznymi.

np2

Dlaczego postawić na kupno powietrznej pompy ciepła?
– Mniejsze koszty za ogrzewanie (nawet do 3000 PLN rocznie)
– Roczne rachunki obniżają się o 30-40% za energię elektryczną
– Możliwość integracji z innymi systemami ogrzewania
– Korzystny przelicznik energetyczny w porównaniu z ogrzewaniem elektrycznym, olejem opałowym czy ropą naftową
– Możliwe podłączenie dodatkowych źródeł energii np. paneli fotowoltaicznych czy kolektorów słonecznych
– Zainstalowane urządzenia na zewnątrz pozwalają na zaoszczędzenie powierzchni mieszkalnej.
– Technologia firmy Panasonic jest dobrze znana w wielu krajach UE.

np3Aquarea znajduje się w czołówce innowacji w swojej dziedzinie dzięki oszczędności energii do 80%. Zawarte ciepło w powietrzu jest darmową energią , którą należy odpowiednio wykorzystać do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń oraz podgrzewania wody użytkowej, która jest w zbiorniku CWU. Seria pomp Aquarea jest bardziej opłacalna i uniwersalna niż kocioł opalany paliwem stałym.

Zapraszamy do naszego sklepu online