Wiercenie
w betonie
social social

kaseta 360 – Innowacyjna klimatyzacja!

Klimatyzator kasetonowy 360!

Zastosowanie produktu

Klimatyzator kasetonowy 360° łączy efektywność z nowoczesnym wzornictwem, które komponuje się z każdym wnętrzem. Urządzenie jest łatwe w montażu, może być również zamontowane jako element sufitu lub jako element niezabudowany, co zapewnia maksymalną elastyczność i dopasowanie do wystroju każdego pomieszczenia.

Nowoczesny i unikalny design klimatyzatora kasetonowego 360° komponuje się bez problemu z wnętrzem mniejszych i większych pomieszczeń. Może być zamocowane jako część sufitu albo element niezabudowany.

Opis produktu

Konstrukcja klimatyzatora kasetonowego 360° oraz brak kierownic sprawiły, że powietrze może przepływać we wszystkich kierunkach bez zakłóceń. Nowatorski wentylator sprawia że przepływ powietrza może być całkowicie poziomy i tworzyć warstwy schładzanego powietrza.

Wypływ powietrza po okręgu daje możliwość stabilnej regulacji temperatury w pomieszczeniu dzięki równomiernym rozprowadzeniu powietrza. Brak zimnych podmuchów uzyskany został w wyniku wyposażenia klimatyzatora w bezłopatkową regulację przepływu. W porównaniu z 4-kierunkowymi urządzeniami kasetonowymi gdzie straty przepływu sięgają nawet 25 %. Niewątpliwie komfort chłodzenia wzrósł znacznie wraz z efektywnością. Zwiększona wydajność pozwala na dotarcie chłodnego powietrza do każdego zakamarka w danym pomieszczeniu, a różnice między danymi obszarami temperaturowymi są mniejsze niż 2˚C.

Zapraszamy do naszego sklepu online