Energooszczędne systemy wentylacji APOwent


Ekologia, energooszczędność, rozsądne budownictwo – nie bez przyczyny te terminy zyskują coraz większą popularność. Rośnie świadomość istoty przemyślanych projektów. Rezygnuje się z tańszych zamienników czy naiwnych prób oszczędzania na materiałach. Poszukiwane są natomiast rozwiązania, które w perspektywie czasu pozwalają zredukować koszty. Jednym z nich są energooszczędne systemy wentylacji, takie jak wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.
System APOflex


Nowoczesny sytem dystrybucji powietrza w oparciu o przewód z tworzywa HDPE z powłoką antybakteryjną o średnicy 75mm oraz skrzyni rozprężne i dowolnie projektowane przez wykonawce skrzynki rozdzielaczowe. System składa się ze skrzynek rozprężnych z pojedyńczą, podwójną oraz potrójną zaprojektowaną przez nas i chronioną prawnie złączką która umożliwia podłączenie przewodu wentylacyjnego o średnicy 75mm bez użycia uszczelek i jakichkolwiek narzędzi. Po wsunięciu wąż blokuję się na karbach a powierzchnia cięcia dolega szczelnie do specjalnego występu wewnątrz skrzynki, dzięki czemu połączenie jest szczelne i stabilne a jednocześnie daje możliwość rozpięcia i ponownego połączenia.

Pliki

Katalog rekuperatorów (PDF)
Katalog APOflex (PDF)
Cennik (PDF)

Warning: Use of undefined constant ture - assumed 'ture' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/artdom1/domains/artdomserwis.pl/public_html/img/apo.php on line 62
Login:
Hasło: